Yükleniyor


SİPARİŞ SİSTEMİNİN SİZE KAZANDIRDIKLARI
ÜCRETSİZ İNTERNET SİTESİ

Sipariş Sisteminin size özel Web Sitesi Temalarıyla kolayca kendi sitenizi oluşturabilirsiniz. Sitenize menünüzü ekleyerek, sitenizden sipariş alabilirsiniz.

KURULUM YOK!

Sipariş Sistemi kurulum gerektirmez. Online sipariş modülü sayesinde mobil cihazlardan da rahatça siparişlerinizi takip edebilirsiniz ve yönetici paneline ulaşabilirsiniz.

CİHAZ YOK!

Sipariş Sistemi özel cihaz gerektirmez. Tablet, bilgisayar veya cep telefonundan her türlü işleminizi online gerçekleştirebilirsiniz.

KOLAY YÖNETİCİ PANELİ

Sipariş Sistemi’ne menünüzü ve işletmenizdeki masaları ekleyerek tüm siparişlerinizin takibini tek bir ekrandan yapabilirsiniz. Yönetici panelinin kullanımı çok kolaydır.

HIZLI VE EKSİKSİZ SİPARİŞ

Garsonlarınız, telefondan bile kolayca siparişlerini alır, sipariş otomatik mutfağa düşer, siz de sipariş alımının mutfağa bildirilme süresini en aza indirerek siparişlerin hızlı ve doğru servis edilmesini sağlarsınız. Adisyon hatalarını ve yanlış hesap alınmasını önlersiniz.

PARA ÜSTÜ HESAPLAMA

Sipariş sistemi sayesinde hesap yanlış alındı, adisyon kayboldu derdi artık yok. Sipariş Sistemi vermeniz gereken para üstünü bile sizin için hesaplar.

STOK YÖNETİMİ

Ürünlerinizin stok girişlerini ve takibini rahatça yapabilirsiniz. Kritik stok özelliği sayesinde stoklarınızda azalan ürünleri sizi uyararak bilgilendirir.

RAPORLAMA

Hangi ürününüz ne kadar satıyor, cironuzun ne kadarı nakit ödenmiş, ne kadarı kredi kartıyla veya ticket'la ödenmiş raporlar bölümünden ister günlük, ister haftalık, ister aylık takip edebilirsiniz. Üstelik rapor almak için akşamı beklemenize gerek yok. İstediğiniz zaman raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

REÇETE YÖNETİMİ

Ürünlerinize ait yemek reçeteleri oluştururken içerisinde kullanılan ham maddeleri birim olarak (gram, adet vb.) tanımlayabilirsiniz. Reçete ile tanımladığınız ürünleriniz sayesinde stoklarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

SİPARİŞ NOTU - DETAYLI ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Müşteriden gelen özel istekleri not alanına ekleyebilirsiniz. Böylece müşterinizin en ufak isteğini bile gözden kaçırmaz, eksiksiz yerine getirirsiniz. Menünüzdeki her ürün için fotoğraf, açıklama ve ek seçenekler girebilirsiniz.

MÜŞTERİ BİLGİLERİ

Sipariş Sisteminde bulunan Müşteri paneli sayesinde, müşteri bilgilerini kolayca kayıt edebilir ve bu sayede müşterilerinize rahatça ulaşabilirsiniz.

ARTAN MÜŞTERİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sipariş Sistemi sayesinde hem hızlı ve eksiksiz sipariş alırsınız, hem de hızlı hesap alırsınız. Bu sayede de müşteri memnuniyeti ve sayısı gün geçtikçe artar. Siz de kazancınıza kazanç katarsınız.


SİPARİŞ SİSTEMİNİ NASIL KULLANACAKSINIZ?

Menünüzü oluşturun

Sipariş sistemi ile kategorilere göre menünüzü oluşturabilirsiniz. Yemeklerinizi, önce kategorilerine göre ayırın (Başlangıçlar, Salatalar, Ana Yemekler, İçecekler vb.). Daha sonra yemeklerinizi ekleyin. Ekstra malzemeler varsa onları da ekleyin. Menüye yeni bir yemek eklendiğinde, ya da bir yemeği çıkarmak istediğinizde de aynı menüden istediğiniz gibi ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz.

İşletmenizdeki masalarınızı ve paket servisinizi yönetin

Masalarınızı önce kategorilerine göre ayırın (Salon, Bahçe vb.). Daha sonra tek yapmanız gereken masa sayısını belirlemek.

Masa ve menünüz hazır mı? Hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz

Siparişlerinizi tek ekrandan yönetin. Telefonla gelen siparişlerinizi Paket Servise, masalardan gelen siparişleri de masa numarasına ekleyip takip edebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz

Sipariş sistemiyle sipariş almak çok kolay. Sadece sipariş almak istediğiniz masayı seçip, kategorik olarak görüntülenen yemekleri tek tıklama ile masalara ekleyebilirsiniz. Ödemeyi de ister tek, ister ayrı ayrı alabilirsiniz. Sipariş sistemi vermeniz gereken para üstünü de sizin için hesaplar.

Ücretsiz Web Sayfanızı kolayca oluşturup, sipariş almaya başlayın

Sipariş almak için telefonunuzun çalmasını veya müşteri gelmesini beklemeyin. Sipariş Sisteminin size özel birbirinden güzel Web Sitesi Temalarıyla kolayca kendi sitenizi oluşturabilirsiniz ve sitenizden rahatça sipariş alabilirsiniz. Eğer bir web sayfanız varsa da, menünüzü sitenize kolaylıkla entegre edebilir, hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Müşterilerinizi tanıyın

Sipariş sisteminin Müşteri kayıt bölümü ile tüm müşteri bilgilerine istediğiniz zaman ulaşabilir, yapmak istediğiniz bir kampanya varsa onları haberdar edebilirsiniz.

Stoklarınızı yönetin

Ürünlerinizin stok girişlerini ve takibini rahatça yapabilirsiniz. Kritik stok özelliği sayesinde, stoklarınızda azalan ürünleri sizi uyararak bilgilendirir.

Reçete Yönetimiyle stoklarınızı kontrol altına alın

Ürünlerinize ait yemek reçeteleri oluştururken içerisinde kullanılan ham maddeleri birim olarak (gram, adet vb.) tanımlayabilirsiniz. Reçete ile tanımladığınız ürünleriniz sayesinde stoklarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Yemek reçetesi oluşturmanın size kazandıracağı diğer bir avantaj da personel bağımlılığını azaltmasıdır. Personel değişikliklerinin yiyeceğin kalitesi ve maliyeti üzerinde fazla etkisi olmaz.